Digitálny Farebný LCD Monitor Krvného Tlaku PC softvér CONTEC08A,Dospelých SPO2 Sonda+Dospelých Putá Továreň na Predaj

 • €54.45
 • Skladom
  SKU h690

  Digitálny Farebný LCD Monitor Krvného Tlaku PC softvér CONTEC08A,Dospelých SPO2 Sonda+Dospelých Putá Továreň na Predaj

  Úvod

  CONTEC08A je desktop Elektronické Sphygmomanometer,High-definition farebný LCD displej,dodanie anglicky/Číňan rozhranie,Silné viditeľnosť.Plne automatický krvný tlak opatrenie,môže to byť pre domácnosť sphygmomanometer, ktorý je použitý pre dospelých, detských a novorodeneckého.Prístroj má funkciu parameter meranie,zobrazenie a záznam výstup,a prijímať dáta recenziu rozhranie ako "údaje zoznam", "trend chart", "big font",s SpO2 opatrenie funkciu(s voliteľným SpO2 sonda).Je možné ju aplikovať na clinique,fyzikálne centrum a denný zdravotnej starostlivosti o člena rodiny.

  Ponúka Plne automatický krvný tlak merať Elektronické Sphygmomanometer ukladá opatrenie výsledky troch užívateľov automaticky, a až do 100 položiek pre každého užívateľa.To môže uspokojiť krvný tlak merať požiadavky všetkých vašu rodinu. Tri druhy opatrenie režimy : dospelých, detských a novorodeneckého. Podľa údajov recenziu rozhranie ako "údaje zoznam","trend graf","big font", NIBP údajov je jasné na prvý pohľad. So SpO 2 opatrenie funkciu(s voliteľným SpO 2 sondy). Má funkciu fyziologické alarm.Je možné nastaviť budík limity,keď krvný tlak je vyšší ako vysoký limit alebo nižší ako spodná hranica, fyziologické alarm dôjde.Budík prepnúť je možné nastaviť Obrazovka zobrazuje okamžité hlásenie, keď je moc nízka,a zariadenie poskytuje nízky riadka zvuk.Výzva zvuk prepínača je možné nastaviť. Keď tam sú faktory, ktoré ovplyvňujú mieru v procese opatrenia, a prístroj nebude môcť dostať opatrenie výsledok,môže prístroj zobrazí príslušné chybové hlásenie. Krátku dobu výkonu skladovanie funkciu, pri výmene batérie, hodiny, časové funkcie nemôžu byť ovplyvnené. Dodanie dva druhy NIBP meracia jednotka: mmHg / kPa Obchod merať výsledky s dátumom a časom. High-definition farebný LCD displej,dodávky anglicky/Číňan rozhranie, silné viditeľnosť. Komunikovať s PC,PC softvér môže dosiahnuť zhodnotenia údajov, analýza merať výsledky, vidieť trend, tlačové správy a ďalšie funkcie. Funkcia automatického vypnutia.

  Výkon

  NIBP

  Opatrenie Metóda: Oscillometry

  Opatrenie Režim: horné rameno opatrenie

  Opatrenie rozsah: 0kPa(0mmHg)~ 38.67 kPa(290mmHg)

  Rozlíšenie: 0.133 kPa(1mmHg)

  Presnosť: ±0.4 kPa(±3mmHg)

  NIBP srdcovej frekvencie meranie rozsah: 40~240bpm

  Zvýšenie tlaku režim: účinnosť čerpadla zvyšuje tlak automaticky

  Zníženie tlaku režim: self-motion rebrík zníženie tlaku režim

  SpO2

  Opatrenie rozsah: 35%~100%

  Presnosť: ±2%, 70%~100%

  SpO2 Sonda Srdcovej Frekvencie:

  Rozsah merania:30bpm~250bpm

  Rozlíšenie:1bpm

  Displej: 2.8" s Vysokým rozlíšením, farebné LCD

  Výkon: Štyri "AA" Batérie/5V alebo Napájací adaptér 6V

  Bezpečnosť znak:Classⅱ Typ BF

  Fyzika špecializácia

  Rozmer: 130 mm*110 mm*80 mm

  Hmotnosť: 300 g (Bez Batérie)

  Príslušenstvo

  Dospelých putá 25-35 ramena

  Softvér na CD

  Dátový riadok

  SPO2 Sondy

  Používateľská príručka

  Softvér funkcie

  PC softvér je pripojenie k zariadeniu cez USB rozhranie

  Môžete stiahnuť NIBP opatrenie výsledok koncové zariadenie

  Môžete zobraziť trend graf,histogram, koláčový graf,atď.

  Môže upravovať každý kus NIBP údajov, a pridať anotáciu na to.

  Môžete upraviť základné informácie,lekára, poradenstvo, informácie, NIBP stav pokyn, súčasná medicína-prevzaté informácie atď.

  Podpora ukážka pred tlačou,tlač správy.

  Kúpiť bezpečné výrobky :

  Nasledujúce FDA Vylúčenie zodpovednosti je povinné pre všetky eBay záznam v Zdravotnej starostlivosti kategórie a je zahrnutá na ODKAZ:

  Predaj tejto položke sa môžu vzťahovať nariadenia U.S. Food and Drug Administration a štátnej a miestnej

  regulačné agentúry. Ak áno, nie cenovú ponuku na túto položku, ak si nie ste oprávnený kupujúci. Ak tovar podlieha

  FDA nariadenia, budeme overiť váš stav tak, ako autorizovaného kupujúceho o tejto položky pred odoslaním položky

  Spôsob Dopravy A Čas:

  1. Všetky doprava Zadarmo tovar vám bude dodaný Letecky príspevok bude trvať približne 12-25days(USA ,CA,AU,UK). A 15-35 dní do iných krajín. Tento prepravná cesta má určité riziko, prosím, starostlivo vyberať. Niektoré krajiny ako Austrália nemôže sledovanie balíkov online.

  2. Express pomocou EMS; trvá 7-12 pracovné dni na doručenie.

  3. Obchod je cezhraničná a Letecky je najlacnejšie post spôsobom, takže to trvať dlho na dodanie. Ak nechcete čakať tak dlho, prosím zaplatiť Express poplatok alebo nechcem kúpiť.

  4. Nebudeme Zodpovední za svoju cla.

  Položka sledovacie číslo:

  Všetky položky majú sledovacie číslo, ak nechcete dostať položku budeme sledovať položka post office (to trvať dlho)

  Návrat Politiky:

  1. Ak máte chybné položky, ktoré chcete vrátiť, prosím, kontaktujte nás do 3 dní od vás prijímať položky. Všetky vrátite tovar musí byť vrátený s jeho originálne balenie a príslušenstvo. Zákazník je zodpovedný za poštovné a poplatky za vrátený tovar.

  2. Vrátime peniaze na vami, keď sa dostaneme vrátenie tovaru. Alebo nahradiť položku pre vás.

  Prosím, prosím prečítajte si naše obchodné Politiky pred nákupom, ak nebudete súhlasiť s našej obchodnej politike, prosím, nekupujte položka z nás.

  Daní, Ciel & Povinnosti:

  Nechceme pridať daní, DPH alebo iné skryté poplatky. Platíte nám, čo vidíte na faktúre, t. j. tovar medzisúčet + náklady na dopravu (nezahŕňa clo). Prosím zistiť, rovnako ako si môžete o vašich dovozných daní vo svojej vlastnej krajine, ako ponuky položku. Musíte zaplatiť dovozné clá v prípade, že došlo pre určitého tovaru, alebo môžete láskavo nám niektoré návrhy o tom, sľubujeme, že to v našich silách, aby vám pomohol!

  • Cena
   Kvalita

   EXCELENTE APARATO DE MUY BUENA CALIDAD HACE LO QUE INDICA LA PUBLICACIÓN MUY EXACTO EN SUS RESULTADOS, RECOMIENDO AL 100 % AL VENDEDOR.

   Kamila Hta

   2020-09-02

  • Cena
   Kvalita

   Thanks a lot!

   Valentina Teliya

   2020-11-26


  Recenzie Produktov *
  Kvalita
  Cena

  Súvisiace produkty

  Súvisiace

  Presure Meter Sledovať Digitálne Zápästie Krvný Tlak Monitor BP Srdce Biť Hodnotiť Digitálny Tonometer Lekárske Sphygmomanometer

  Funkcia (1) 99 sady skladovanie( 2 osoby) (2) Napätie napájania detekcie,Nízka spotreba (3)Displej:Digitálny displej z tekutých kryštálov (4) Módne von,Ľahký a kompaktný,Ľahko sa prenáša,je vhodný pre zdravotnú starostlivosť(lekárske oblasti,familes a pre dospelých) (5) Automatické vypnutie Automatické vypnutie, keď sa žiadna operácia v priebehu 1 minúty. Špecifikácia (1)názov
 • €14.90
 • €21.91
 • Súvisiace

  Prst Klip Oximeter Skladovanie Vrecko na Zips, Lekárska Taška Toolkit EVA Hot Stlačením Šitie Vykonávať Alebo Položte Prst Oximeter

  Prst Klip Oximeter Skladovanie Vrecko na Zips, Lekárska Taška Toolkit EVA Hot Stlačením Šitie Vykonávať Alebo Položte Prst Oximeter Vezmite prosím na vedomie, že tam je len oximeter skladovanie taška v balení, prosím, prečítajte si popis starostlivo pred nákupom! ! ! Len úložný vak! Len úložný vak! Len úložný vak! Funkcie: 1.Opotrebenie a Odolnosť voči otrasom: Vyrobené z EVA materiálu, vak
 • €3.24
 • €4.05
 • Súvisiace

  Digitálny Prst pulzný Oximeter Oximetro De Dedo SpO2 Kyslíka v Krvi, Srdcovej frekvencie Monitora Krvného Tlaku Monitor Zápästie Typ

  To je druh zručnosť kvality krvný tlak mater, zápästie typ, mini veľkosť a ziskové, vhodné pre rodinné využitie. Výhody: Jedným tlačidlom meranie, monitorovanie srdcovej frekvencie, pohodlné upravené kapela, veľký displej veľký znaky, inteligentný tlaku, meranie presné, malé a nádherné, ľahko nosiť so sebou. Nikdy ujsť takúto pokutu produktu. Funkcie : 1. Režim displeja: (liquid crystal display)
 • €12.30
 • €18.92
 • Súvisiace

  Domov Zdravotnej Starostlivosti Pulzu Meranie Nástroj Prenosné LCD Digitálny Rameno Krvný Tlak Monitor Tonometer Rameno Manžety Srdcovej frekvencie MonitorBP

  Informácie O Produkte: Názov: Horné rameno krvný tlak monitor Veľkosť: 126mm(L)*100 mm(W)*53 mm(H) Krvný Tlak: 20-280mmHg Srdcovej frekvencie: 40-165 krát/min Skladovanie Pamäť: Dvojité 99 skupina pamäť Hermetizácie: Automatické Tlakovanie Režim Manžeta Veľkosť: 22-32 cm alebo 22-48 cm pre vybrať Výkon: AAAA batérie(nie sú súčasťou)/usb
 • €19.60
 • €28.01