1000pcs Dobrý vplyv Vysokej Kvality 800Gausses Ucho magnetoterapia patch Magnetické pelety magnety korálky akupunktúra Ucha f

 • €25.01
 • Skladom
  SKU h550

  1000pcs Dobrý vplyv Vysokej Kvality 800Gausses Ucho magnetoterapia patch Magnetické pelety magnety korálky Uchu, akupunktúra, masáž 10 balenia

  Veľkosť: 1.80 mm

  Balenie: 100ks/bal.

  Ucho osiva terapia, tiež známy ako auricular terapia je založená na princípoch Tradičnej Čínskej Medicíny, ktorá dodržiava ucho ako mikrokozmos tela. Auricular terapia používa bodov ucha, spolu s malé guľaté semená, ktoré sú mierne kazete na oblasti vonkajšie ucho, ktoré klient môže stlačte v priebehu 3-4 dní ako dodatočný stimul pre body.

  akupunktúra foto

  Ucho Osiva Terapia je široko používaný pre viaceré podmienky, vrátane liečba závislosti, odvykaní od fajčenia, poruchy nálad, obezita, bolesti, a oveľa viac. Niektoré acupuncturists iba liečiť uchu. Tento zdravotný systém kladie dôraz na holistický prístup k medicíne, prístup, ktorý sa zameriava na celého človeka. Na akupunktúrne body nájsť na ucho pomáhajú regulovať tela, vnútorné orgány, štruktúry a funkcie.

  Auricular terapie má dlhú históriu použitia v Číne. To bolo uvedené v najznámejších starovekej Čínskej lekárske učebnice, "Žltý Cisár je Klasické Interné Lekárstvo." V modernej dobe, auricular terapie bolo preukázané, že stimulovať uvoľňovanie endorfínov, telu vlastný dobrý pocit a chemikálie.

  akupunktúra foto

  Ucho je konkrétny bod na ucho, ktorý má osobitný význam v diagnostike a/alebo liečby. Najviac sú príslušné na konkrétne časti tela, ako sú orgány & kĺbov, zatiaľ čo niektoré body, ktoré sú špecifické pre určité choroby.

  | Aké sú výhody Auricular Terapia?

  Pohodlné, Prirodzené, Ihly-free, a Bezbolestné.

  Prírodné & Bezbolestné: Hoci Auricular Terapia má mnoho spoločných znakov s tradičnou Akupunktúrou, je bezbolestný proces, vzhľadom na charakter že Auricular Liečba nedokáže preniknúť cez kožu.

  Jednoduchý: Auricular Terapia, diagnostika a liečba sú oveľa jednoduchšie. Auricular Diagnóza ponúka veľmi jednoduché diagnózy metóda, kontrola farby, tvaru, a elektrický signál zmeny v určitých ucho body. Auricular Liečbu, na druhej strane, sa zameriava na klientov, jednoducho s osiva a masáž.

  Účinnosť: Keď Auricular Liečba je jednoduchá, napriek tomu, že sa ukázal byť veľmi efektívne v oboch diagnostiky a liečby.

  Auricular Medicíny má mnoho výhod oproti iným liekom, pretože jeho unikátne metódy v diagnostike a liečbe. Auricular Medicíny...

  môžu byť použité na diagnostike mnohých rôznych ochorení, vrátane interné a chirurgické podmienky

  môže byť použitý pre estetické účely a anti-aging

  je vynikajúci pre zmiernenie bolesti, horúčku, závrate a závraty, a vyprázdniť myseľ

  | Prečo ucha môžu byť použité na diagnostiku a liečbu chorôb?

  Auricular Terapia integruje Západnej a Čínskej teórie zdravia, rovnováhy a rovnováhy.

  Použitie uchu je založený na bohatých a viac pripojení, ktorého má s centrálneho nervového systému. Tvar tela sa premieta do ucha a každý bod tela zodpovedá bod ucha. P. navrhol teóriu "obrátil embrya." S touto teóriou, je veľmi ľahké pochopiť, prečo to je tak efektívne, na liečbu chorôb, celé telo sa jednoducho stimulujú špecifické body na uchu.

  Okrem toho, na základe TCM, ucho je veril mať úzky vzťah s dvanástimi kanály a zábezpek, a miesto, kde poludníky prechádzajú, koniec a pretínajú so každom uchu. Liečenie ucha môže stimulovať kanály a zábezpek, čo má za následok zlepšenie zdravotného stavu. Na základe záznamov starých Čínskych lekárskych kníh, Auricular Terapia sa používa na liečbu ochorení v Číne asi 2000 rokov.

  Ucho semená sú drobné pelety. Toto semeno je miesto v uchu a pri nosení na niekoľko dní.

  Auricular terapia je všeobecne bezbolestné, rovnako ako všetky ostatné obratne vykonáva akupunktúra. Ucho semená sú niekedy bezbolestné, ale na príležitosti určitý bod v uchu, môžu byť citlivé, preto môžu byť niektoré nepríjemné pocity.

  Ucho Semená povoliť dlhšiu stimuláciu meridian bodov. Jeden až päť ucho semená sú umiestnené v každom uchu. Ucho ošetrenie osiva trvá tri dni. Pacient odstraňuje semená seba po dobu liečby je kompletný (poznámka: ak dôjde k podráždeniu, odstrániť okamžite).

  Pacient môže pomôcť účinnosť ucho semená vykonaním samostatne masáž na citrusové oblastiach počas kúry. Stimulovať uchu semená 3-5 krát denne, kým sa človek cíti pocit tepla alebo necitlivosť v lokalite semená.

  11541092520655066 002 USA $ 18.98

  /kus USA $ 11.68

  /kus USA $ 25.88

  /kus USA $ 11.58

  /kus USA $ 36.88

  /kus USA $ 35.88

  /kus USA $ 15.88

  /kus USA $ 25.68

  /kus USA $ 17.58

  /kus USA $ 18.85

  /kus USA $ 12.88

  /kus USA $ 7.88

  /kus USA $ 7.86

  /kus USA $ 13.28

  /kus USA $ 17.85

  /kus USA $ 4.99

  /pár USA $ 16.88

  /kus USA $ 16.88

  /pár USA $ 21.98

  /kus USA $ 18.98

  /set USA $ 13.98

  /kus USA $ 12.65

  /kus USA $ 11.88

  /kus USA $ 4.98

  /pár USA $ 5.68

  /kus USA $ 22.88

  /kus USA $ 5.86

  /kus USA $ 15.88

  /kus USA $ 16.65

  /kus USA $ 19.28

  /kus USA $ 18.92

  /kus USA $ 6.88

  /kus USA $ 7.38

  /kus USA $ 25.98

  /kus


  Recenzie Produktov *
  Kvalita
  Cena

  Súvisiace produkty

  Súvisiace

  25*43*12 mm 1PC Riadiaca Hlava Ložiska 254312 kuželíkové Motocykel Ložiská Pre Stĺpec Izh Jupiter Izh Planeta

  Čo Je Motocykel Riadenia-Vedúci Ložiská Ak chceme riadiť priamo a úzke nášho Riadiaceho Ložiská musia byť v dobrom stave. Väčšina novších bicykle používať kuželíkové ložiská. Valčekové ložiská použitie v klietke vojne v mieste guľkové ložiská. Keď sú vybavené triple strom, Kuželíkové Ložiská sa bežne používať tesný fit na spodné ložisko a loose fit
 • €6.76
 • €7.20
 • Súvisiace

  50PCS Priehľadné Plastové Guľaté Dno Skúmavky S Korkové Zátky Prázdne Voňajúce čaj Rúry

  Priehľadné Plastové Guľaté Dno Skúmavky S Korkové Zátky Prázdne Voňajúce čaj Rúry Špecifikácia: Materiál: Plast Farba: Transparentná veľkosť:ako je znázornené Funkcia: Presklený je jednotnú hrúbku a môžu byť rovnomerne vyhrievané. Spĺňajú vysoké požiadavky na chemické laboratórne vybavenie. Povrch je hladký a nemá convexity, a na spodku fľaše
 • €6.23
 • €8.66
 • Súvisiace

  Zeleninový Šalát Spinner Dehydrator Podložka Na Vlasy Čisté Ovocie Kôš Servírovacie Misy Kontajner

  Zeleninový Šalát Spinner Dehydrator Podložka Na Vlasy Čisté Ovocie Kôš Servírovacie Misy Kontajner 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné Vlastnosti: Praktický a štýlový, tieto šalát spinner sú ideálne pre zabezpečenie šalát listy zostávajú svieže a chutné po umytí. Zostane stabilný na stole, umožňujúce užívateľom pracovať s len jednou rukou. Jednoduché ue, jednoducho suché kvapky vody
 • €16.22
 • €20.53
 • Súvisiace

  Kufri mat pre Porsche Panamera 2010 2012 2013 2016 cargo líniové koberec interiéru príslušenstvo kryt

  Ak potrebujete auto rohože, prosím, kliknite na odkaz nižšie 1.Tento kufri rohože Pre Porsche Panamera 2010-2016 2.Vezmite prosím na vedomie vášho auta, model a rok pri objednávke 3.Prosím skontrolujte, či je vaše auto značky rok je rovnaký ako túto verziu, ak sú rôzne, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis. 4. Prosím, povedzte, či vaše auto je Typ A, alebo Typ B
 • €22.69
 • €59.69